Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.02.2016, 12:50
Zastanawiam sie czy bylaby szansa wyciagnac sztab szkoleniowy z jakiegos BATE Borysow lub innego czeskiego/slowackiego (to nie ma znaczenia) klubu który dostal sie do LM, LE i ma swoj styl grania.

Tak jak u Moskala byl styl a nie bylo skutecznosci, tak teraz jest totalne dno.

Odpowiedz cytując