|
Zastanawiam sie czy bylaby szansa wyciagnac sztab szkoleniowy z jakiegos BATE Borysow lub innego czeskiego/slowackiego (to nie ma znaczenia) klubu który dostal sie do LM, LE i ma swoj styl grania.
Tak jak u Moskala byl styl a nie bylo skutecznosci, tak teraz jest totalne dno.
|