Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73654
Stary 28.02.2016, 12:47
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
Kolego, sam Ondraszek miał ich ze 4, więc o czym Ty piszesz. I w tym zdaniu raczej miałem na myśli ogólnie ostatnie 3 lata.


Po prostu ich wyśmiewam, zabronisz mi? I to ja mam kompleks legii? To oni piszą na forum Wisły, nie odwrotnie.
Średnio mnie interesuje co było rok czy dwa lata temu. Fakt jest taki, że na wiosnę gramy dramatycznie, a wszelkie sytuacji są tylko i wyłącznie dziełem przypadku. Wczoraj od nas więcej ich miało Podbeskidzie i zasłużenie wygrało. Jeżeli uważasz inaczej to oglądnij mecz jeszcze raz.

Nie zabronię ci. Śmiej się. Do woli. Zobaczymy ktoś się będzie śmiał na końcu.

Dla mnie koniec tematu.

PS. Jeżeli sądzisz, że "polskiego Bayernu" nie było stać na Cierzniaka, a nie po prostu uważali, że po co przepłacać za bramkarza, którego będa mieli za pół roku za darmo to jesteś naiwny.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując