|
Odkurzę trochę temat, bo z tego co widać są jakieś błędy tutaj popełnione i teraz pytanie czy cześć z nich jest winą nowego trenera od przygotowania fizycznego (choć sam mówił w wywiadzie, że na razie będzie kontynuował pracę poprzednika i postara się poznać każdego zawodnika, aby w przyszłości lepiej to funkcjonowało) czy jednak poprzedniego trenera (w końcu główną bazę na sezon buduje się w lato).
Pominę kwestię przygotowania taktycznego, bo tutaj Tadek pokazał jak się nie powinno robić...
|