|
Chcialbym zwrocic uwage na Maleckiego. Kiedys kopalem w pilke. Moj debiut w juniorach przypadl na mecz z liderem bez zadnego treningu. Wszedlem na boisko nie wiedzialem jak sie ustawic jak grac jak zachowywac sie w boiskowych sytuacjach. Tak wczoraj zagral Patryk Malecki gosc ktory juz w tej ekstraklasie troche pogral. Mialem nadzieje ze cos z niego bedzie ale po wczorajszym widze ze kolejny darmozjad sie szykuje. Balashov? Ma szybkosc walczy ale za malo uzywa glowy. Pietrzak nie liczac tego zagrania reka dobry mecz. Za latwo potracilismy bramki. Mam nadzieje ze sie utrzymamy!
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|