Wyświetl pojedynczy post
Important
Junior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 28.02.2016, 11:40
Z Tadeuszem do 1 ligi.... Zero taktyki, mecz z łęczną dzida do przodu, mecz z PPB dzida na Wolskiego, zero przygotowania fizycznego, zero reakcji na poczynania boiskowe... Miał cały okres przygotowawczy dostał nomen omen grajków w miarę dobrych i uwstecznił tą drużynę ;/ MASAAAKRAAA
Odpowiedz cytując