Karherop napisał(a):

Nic dodać, nic ująć.
Nie takie drużyny i nie z takimi piłkarzami spadały z ekstraklasy (bogata Zawisza, bogate Zagłębie, wcale nie biedna cracovia).
Do końca zostały nam spotkania:
Korona (w)
Piast (d)
Termalika (w)
Jagiellonia(d)
Ruch (w)
Zagłębie (d)
Czyli poza Piastem i Ruchem przedsmak grupy spadkowej.
Tutaj nawet nie można mieć złudzeń. Przegrywamy 7 na 8 ostatnich spotkań, a musimy wygrać 5 na 6. Grupy mistrzowskiej w tym sezonie nie ma i nie będzie. Czeka nas walka na noże o utrzymanie i najgorsze jest to, że bez kapitana. Mamy personalnie najlepszy skład od 4 lat, a to co zrobił z nim Pawłowski to jakaś kpina. Boga się nie boi?
|
Widać złapał go za nogi...