|
Załamka ...
Przychodzi Wolski, wchodzi po 2 treningach i długim niegraniu i jest do 60 minuty najlepszy na boisku. Przygotowania, a wszystko na łapu capu. Pietrzak, co za durne zachowanie z tą ręką ... Mnie się w miarę podobał Uryga, trochę zdrowia wczoraj zostawił.
Wynik, brak jakikolwiek punktów tragedia ... Skład mamy mocny, ale tak jak ryba psuje się od głowy (T.P)
Szczęścia w następnym meczu życzmy sobie ...
|