Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#597
Stary 28.02.2016, 10:12
Jeśli Pawłowski nie wygra we wtorek, to już w środę go w klubie nie będzie. Nie widzę innej możliwości. Jeśli Moskal za przegrane derby wyleciał (pod wpływem emocji - przyznaję, że niesłusznie) to za to morderstwo na drużynie Pawłowskiego nie może czekać nic innego jak wywiezienie na taczkach. Niech na ławkę idzie nawet Smuda, ktokolwiek kto ma jakiekolwiek pojęcie o piłce. Pawłowski to komediant, a nie trener.
Odpowiedz cytując