|
Na grupe mistrzowska nie mamy szans, teraz najwazniejsze bedzie utrzymanie w lidze. Moim zdaniem jak wygramy pierwszy mecz i sie przełamiemy to kazdy kolejny bedzie łatwiej wygrac. Maja cos pilkarze w głowach i to widac bo graja dobrze do pewnego czasu a potem wszystko sie sypie
|