Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 28.02.2016, 08:54
Na grupe mistrzowska nie mamy szans, teraz najwazniejsze bedzie utrzymanie w lidze. Moim zdaniem jak wygramy pierwszy mecz i sie przełamiemy to kazdy kolejny bedzie łatwiej wygrac. Maja cos pilkarze w głowach i to widac bo graja dobrze do pewnego czasu a potem wszystko sie sypie
Odpowiedz cytując