|
To co gramy to jest gorzej niż dramat. Nie mamy żadnego pomysłu na rozegranie piłki. Po pierwsze przez brak taktyki a po drugie, Popovic i Cywka są tak kreatywni jak koło żywego różańca w Licheniu. Jedyne na co możemy liczyć to zryw legionisty, albo jakas fartowna przebitka
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno 
Wisła Kraków!
|