Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 28.02.2016, 07:20
Jest dobrze, jest bardzo dobrze... jedynie spadek wyleje tym dyletantom kubeł zimnej wody na ryje. Jeśli tak to ma wszystko wyglądać, lepiej aby ta sekcja baletowa nie istniała na piłkarskiej mapie!

ps. Już dawno nie przeszło mi przez myśl, że wrócą czasy gdy będę cieszył się w 90 minucie meczu ze Stomilem Olsztyn z bramki Arka Wiereszki i utrzymania w 1 lidze... może jednak historia musi zatoczyć koło?
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 28.02.2016 o godz. 07:31.
Odpowiedz cytując