rafkur napisał(a):

|
Dokładnie to samo pomyślałem. Tragikomedia. Gość po chyba 3 letniej przerwie od prawdziwej piłki przyjeżdża prawie że bezpośrednio z Balic i do 60 min ( bo tyle miał sił) jest naszym najlepszym zawodnikiem. Ręce opadają.
|
Dokladnie, a my sie dziwimy, ze 20 lat nikt do LM nie moze awansowac. Bo to sa kuzwa ogory!!! Zauwazcie, ze nawet dobry pilkarz przychodzi i sie wyroznia jak posiedzi rok w tej lidze i sie robi taka samą ciota jak reszta...tragedia.