Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.02.2016, 07:01
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie to samo pomyślałem. Tragikomedia. Gość po chyba 3 letniej przerwie od prawdziwej piłki przyjeżdża prawie że bezpośrednio z Balic i do 60 min ( bo tyle miał sił) jest naszym najlepszym zawodnikiem. Ręce opadają.
Dokladnie, a my sie dziwimy, ze 20 lat nikt do LM nie moze awansowac. Bo to sa kuzwa ogory!!! Zauwazcie, ze nawet dobry pilkarz przychodzi i sie wyroznia jak posiedzi rok w tej lidze i sie robi taka samą ciota jak reszta...tragedia.
..
Odpowiedz cytując