Wyświetl pojedynczy post
Markfire20
Senior Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 28.02.2016, 03:37
A meczu nie ma co pisać - w drugiej połowie to była tragedia. Gdyby nie Wolski i pokaz jego umiejętności to byłoby 0:2. Doping - super oby tak było na Piaście.
Chcę napisać o zachowaniu pewnej grupki ludzi zasiadających na trybunie H. Przez pierwszą połowę grymasili jakie to gówno nasi piłkarze grali kiedy to była najlepsza połówka z ostatnich trzech meczów, a po 85 minucie wyszli ze stadionu... ŻENADA. Po cholerę kupili bilet za >59,50zł? Żeby powyklinać i czuć się lepszym? Nie rozumiem takich ludzi - to kpina a nie kibice.
Odpowiedz cytując