Wyświetl pojedynczy post
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 28.02.2016, 02:23
wypierdalaj tadek!

zje bałeś wszystko, Śląsk, całe przygotowania, 3 mecze i teraz Wisłę,
oszczędź wstydu i zrezygnuj,
nie hańbij nas tak..
Ostatnio edytowane przez ferrekin : 28.02.2016 o godz. 02:27.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując