Guli napisał(a):

|
Doping dzisiaj zaje..sty, szacunek. I to tyle pozytywów po dzisiejszym meczu.
|
Bywał lepszy
napewno wiesz o czym mysle
P.S Nie ciagnie cie z powrotem
P.S Jak mozna u siebie dostawać lanie od czegoś takiego jak Łęczna i Podbeskidzie.?Was powinno sie jebać.A wesołego Tadka po tym meczu juz w Wisle nie byc.