Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 28.02.2016, 00:31
Guli napisał(a):Wyświetl post
Doping dzisiaj zaje..sty, szacunek. I to tyle pozytywów po dzisiejszym meczu.


Bywał lepszy

napewno wiesz o czym mysle

P.S Nie ciagnie cie z powrotem


P.S Jak mozna u siebie dostawać lanie od czegoś takiego jak Łęczna i Podbeskidzie.?Was powinno sie jebać.A wesołego Tadka po tym meczu juz w Wisle nie byc.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.02.2016 o godz. 00:37.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując