pomperek napisał(a):

|
Dzisiaj z trybun słusznie zabrzmiało: "Co wy k...wa robicie? Białą Gwiazdę hańbicie !!!
|
Wczas, o to już dawno się prosiło. Tak czy inaczej, większość tych kopaczy na pewno bardzo się przejęło, zapewne jutro w Bonarce przez to zapomną wejść do jednego z ulubionych sklepów.