Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 28.02.2016, 00:21
pomperek napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj z trybun słusznie zabrzmiało: "Co wy k...wa robicie? Białą Gwiazdę hańbicie !!!
Wczas, o to już dawno się prosiło. Tak czy inaczej, większość tych kopaczy na pewno bardzo się przejęło, zapewne jutro w Bonarce przez to zapomną wejść do jednego z ulubionych sklepów.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując