Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 28.02.2016, 00:05
nesta napisał(a):Wyświetl post
Wolski jedyny plus tego meczu. Tragikomicznie, bo pokazuje na jakim poziomie jest ta liga i kopacze.
Dokładnie to samo pomyślałem. Tragikomedia. Gość po chyba 3 letniej przerwie od prawdziwej piłki przyjeżdża prawie że bezpośrednio z Balic i do 60 min ( bo tyle miał sił) jest naszym najlepszym zawodnikiem. Ręce opadają.
Odpowiedz cytując