nesta napisał(a):

|
Wolski jedyny plus tego meczu. Tragikomicznie, bo pokazuje na jakim poziomie jest ta liga i kopacze.
|
Dokładnie to samo pomyślałem. Tragikomedia. Gość po chyba 3 letniej przerwie od prawdziwej piłki przyjeżdża prawie że bezpośrednio z Balic i do 60 min ( bo tyle miał sił) jest naszym najlepszym zawodnikiem. Ręce opadają.