|
Mnie w.... jeszcze trzyma...Uryga kapitanem, Pietrzak wyjebał karnego, wszystko nie tak...Boguski jako 1wszy rezerwowy...kuuuurwaaaa! NIE MA SZANS NA GÓRNĄ 8, MÓDLMY SIĘ, ABYŚMY ZOSTALI W TEJ EKSTRAKLAPIE...
Cupiał powinien czyściciela wysłać do szatni...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 27.02.2016 o godz. 23:52.
|