|
Gdyby nie fartowny gol na 1:0, to dostalibysmy 0:2 albo 0:3. Żadnego pomysłu na grę, PBB przy nas wyglądało jak ze 2 ligi wyżej.
Walczymy u pozostanie w ekstraklasie i tak trzeba sprawę stawiać. A patrząc na terminarz to wcale nie jest takie oczywiste.
Takiej miernoty jak Pawłowski to u nas dawno nie było, aż szkoda na to patrzeć.
|