Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 27.02.2016, 23:47
Gdyby nie fartowny gol na 1:0, to dostalibysmy 0:2 albo 0:3. Żadnego pomysłu na grę, PBB przy nas wyglądało jak ze 2 ligi wyżej.
Walczymy u pozostanie w ekstraklasie i tak trzeba sprawę stawiać. A patrząc na terminarz to wcale nie jest takie oczywiste.
Takiej miernoty jak Pawłowski to u nas dawno nie było, aż szkoda na to patrzeć.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując