Temat
:
[24 kolejka] WISŁA KRAKÓW- Podbeskidzie, 27 lutego, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
POtey
Member
Od: 07.2005
Offline
#
117
27.02.2016, 22:56
Ja się pytam co robił trener w okresie przygotowawczym, jak sam mówi, że z badań wynika, że nie dają rady 90 minut biegać... W związku z tym dlaczego do ku.... nędzy nie robi zmian w okolicy 60-70 minuty?!?
www.hattrick.org
najlepszy manager on-line...
POtey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do POtey
Odwiedź stronę domową użytkownika POtey!
Znajdź inne posty napisane przez POtey