Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 27.02.2016, 22:55
Nie rozumiem tego szoku i niedowierzania. Niby dlaczego mieliby dziś nie przegrać? Przecież oni są kompletnie nieprzygotowani do rundy. Pod każdym względem. To mieszanka mocno smrodliwa, wziąć dwóch leszczów do pracy równocześnie, słabiutkiego trenera i zielonego trenera od przygotowania fizycznego. Promotor takiego debilizmu/sabotażu WYSTĄP !
Odpowiedz cytując