|
Nie rozumiem tego szoku i niedowierzania. Niby dlaczego mieliby dziś nie przegrać? Przecież oni są kompletnie nieprzygotowani do rundy. Pod każdym względem. To mieszanka mocno smrodliwa, wziąć dwóch leszczów do pracy równocześnie, słabiutkiego trenera i zielonego trenera od przygotowania fizycznego. Promotor takiego debilizmu/sabotażu WYSTĄP !
|