|
Na plus Ondraszek, Wolski (choć siły miał do 60 minuty) i Miśkiewicz (dwie ładne obrony, pewny w bramce, wykop przy golu)
Na minus Pawłowski.
Warto zauważyć, że gola na 1-2 strzelił nam duet Tarnowski - Stefanik. Obydwaj weszli z ławki Podbeskidzia. Podoliński zaszachował takimi zmianami nas na Reymonta!!!! To jest zakrawa o skandal, biorąc pod uwagę, jaką my mamy ławkę, a jaką Bielsko...
I wywiad, chyba Możdzenia po meczu - "Trener uczulał nas, że Wisła przestaje grać po 60 minucie".. Brak słów, dramat...
KAZIU WRÓĆ !!!
|