Wyświetl pojedynczy post
Cazador
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 27.02.2016, 22:48
....a ale ze mnie prorok, pisałem że będzie problem z Podbeskidziem. Zawalony ten mecz na całego. Całą grę do przodu trzymał Wolski, do puki miał siły. Reszta Balashov, Małecki, Cywka i Popović to kompletne dno. Zmiennicy nic nie wnieśli. Zespół jest słabo przygotowany do rundy i to obciąża Tadeusza. Jego dni będą policzone jak nie wejdziemy do 8(raczej na pewno nie wejdziemy)
Odpowiedz cytując