|
....a ale ze mnie prorok, pisałem że będzie problem z Podbeskidziem. Zawalony ten mecz na całego. Całą grę do przodu trzymał Wolski, do puki miał siły. Reszta Balashov, Małecki, Cywka i Popović to kompletne dno. Zmiennicy nic nie wnieśli. Zespół jest słabo przygotowany do rundy i to obciąża Tadeusza. Jego dni będą policzone jak nie wejdziemy do 8(raczej na pewno nie wejdziemy)
|