Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 27.02.2016, 22:41
Kaziu wróć!! No i po co było zwalniać Moskala Bez Jankowskiego sabotażysty zaczęlibyśmy strzelać a gra była piękna dla oka. Niestety teraz brak pomysłu na grę i przyszedł kolejny sabotażysta Małecki. Ciekawe jak oni wymyślili żeby takiego grajka ściągnąć. Jedyna nadzieja w Wolskim, ma chłopak smykałkę mimo że z L na czole to teraz każdego uchodźcę co potrafi piłkę prosto kopnąć przyjmiemy.
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
Odpowiedz cytując