Kaziu wróć!! No i po co było zwalniać Moskala

Bez Jankowskiego sabotażysty zaczęlibyśmy strzelać a gra była piękna dla oka. Niestety teraz brak pomysłu na grę i przyszedł kolejny sabotażysta Małecki. Ciekawe jak oni wymyślili żeby takiego grajka ściągnąć. Jedyna nadzieja w Wolskim, ma chłopak smykałkę mimo że z L na czole to teraz każdego uchodźcę co potrafi piłkę prosto kopnąć przyjmiemy.