Wyświetl pojedynczy post
majomajo
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 27.02.2016, 22:36
Karny z niczego dla PBB i nasi siadają i tracą remis - spektakularna porażka nie ma co Wisła jest aktualnie w tym najlepsza, to nie przegrana w 3 czy 4 kolejce tylko pod koniec sezonu zasadniczego w ważnym meczu tyle ze nie o puchary tylko o spokojne miejsce wiec nie ma sie co czarować miejsce sprawiedliwe, szkoda patrzeć co bd w przyszłości od Pogonii od grudnia szukają "przełamania" i nie myśle że szybko je osiągną... piernicze ja mam już dosyć tego cyrku.
Odpowiedz cytując