Temat
:
Tadeusz Pawłowski - na szczęście już nie jest trenerem Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
Qń
Member
Od: 12.2002
Skąd: z klubu 40+
Offline
#
506
27.02.2016, 22:27
Mixu
napisał(a):
Podziękujcie Cupiałowi i Kapce, wszystko to pokłosie idiotycznych decyzji..
Kolega bardzo by się zdziwił, gdyby wiedział, kto stoi za pojawieniem się Pawłowskiego w Wiśle...
Qń
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qń
Znajdź inne posty napisane przez Qń