Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 27.02.2016, 22:26
Szok, niedowierzanie, to jest po prostu niepojete co my odpieprzamy. Ten mecz był do rozstrzygniecia juz w pierwszej polowie, ilez jeszcze sytuacji zmarnujemy. Kolejny mecz w dupe, 15 miejsce a takie cos jak Podbeskidzie czy Łeczna blizej grupy Mistrzowslkiej. Ja chyba snie, tyle transferow i wszystko na marne. Wisła nie moze grac w 1 lidze, nie moze spasc kosztem czegos takiego jak wspomanane wyzej kluby, po prostu nie moze.
Odpowiedz cytując