Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 27.02.2016, 22:25
Żal mi k*** tego meczu, bo naprawdę pierwsza połowa solidna, Wolski na duży plus... Ogólnie ładnie odbieraliśmy piłkę w środku i nie zasłużyliśmy na porażkę. Ja pier..., ta feralna ręka Pietrzaka zaważyła na wyniku.... Nie powinniśmy tego przegrać i to boli ;/
Odpowiedz cytując