|
Żal mi k*** tego meczu, bo naprawdę pierwsza połowa solidna, Wolski na duży plus... Ogólnie ładnie odbieraliśmy piłkę w środku i nie zasłużyliśmy na porażkę. Ja pier..., ta feralna ręka Pietrzaka zaważyła na wyniku.... Nie powinniśmy tego przegrać i to boli ;/
|