Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2785
Stary 27.02.2016, 22:21
19 wrzesnia 2015: Podbeskidzie-Wisla 0:6 (trener: Moskal)

5 miesięcy później ...

27 lutego 2016: Wisla-Podbeskidzie 1:2 (pseudotrener Pawłowski)


Brawo Cupiał, laureat nagrody najglupsza decyzja w 110 letniej historii Wisly.
Puchar jest na5z!