Wyświetl pojedynczy post
Arleton
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 27.02.2016, 22:03
Gramy dużo gorzej teraz niż jak trenerem był Moskal... Za Kazka była gra dobra, nie było skuteczności i wyników a teraz nic nie ma. Mogli dać szansę Moskalowi przynajmniej do końca sezonu, może coś więcej osiągnąłby z nowymi nabytkami niż Dziadzio Tadzio
Odpowiedz cytując