|
Gramy dużo gorzej teraz niż jak trenerem był Moskal... Za Kazka była gra dobra, nie było skuteczności i wyników a teraz nic nie ma. Mogli dać szansę Moskalowi przynajmniej do końca sezonu, może coś więcej osiągnąłby z nowymi nabytkami niż Dziadzio Tadzio
|