Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73636
Stary 27.02.2016, 19:43
<żal> szlag mnie trafia, jak widzę grę Maka w Lechii i pomyślę, że w Wiśle nie dostał szansy, a dostaje ją taki Cywka.. </żal>
Odpowiedz cytując