Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
73636
27.02.2016, 19:43
<żal> szlag mnie trafia, jak widzę grę Maka w Lechii i pomyślę, że w Wiśle nie dostał szansy, a dostaje ją taki Cywka.. </żal>
danpe_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do danpe_
Odwiedź stronę domową użytkownika danpe_!
Znajdź inne posty napisane przez danpe_