|
Musze powiedziec ze dzisiaj wychodzi chyba najmocniejszy dostepny sklad.
Nareszcie 4-5-1 bo grajac 2 srodkowych pomocnikow nie istnielismy zarowno ze Slaskiem jak i Leczna.
Jesli srodek obrony nie spartoli to powinno byc dobrze.
E: Ale ze Uryga kapitanem?
Ostatnio edytowane przez krasny : 27.02.2016 o godz. 20:21.
|