Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#492
Stary 27.02.2016, 19:39
Musze powiedziec ze dzisiaj wychodzi chyba najmocniejszy dostepny sklad.
Nareszcie 4-5-1 bo grajac 2 srodkowych pomocnikow nie istnielismy zarowno ze Slaskiem jak i Leczna.

Jesli srodek obrony nie spartoli to powinno byc dobrze.

E: Ale ze Uryga kapitanem?
Ostatnio edytowane przez krasny : 27.02.2016 o godz. 20:21.

Odpowiedz cytując