Jaroo1 napisał(a):

Nie lubię grać u buka bo jakoś zawsze suma nieszczęścia przewyższała u mnie sumę szczęścia :d no ale trzeba zaszaleć. Trochę tak pół na pół rozumem - bo własnie kiedy jak nie dzisiaj? i sercem - bo Wisełka.
Poszło 25 euro na Wisełkę kurs 2.06 na betfair.
Polecam tak swoją drogą tę stronę, tam macie największe kursy bo to nie jest zwykły bukmacher tylko zakładasz się z innymi graczami o ich kasę.
Przykładowo na bet365 widzę, że jest obecnie kurs Wisła - Podbeskidzie 2.00 - 3.50 - 3.60, a na betfair jest 2.06 - 3.60 - 4.00
|
na WH jest 2,10 na Biala Gwiazde takze nie wprowadzaj w blad
Lechia wygra pierwsza polowe 2,70 WH