Już w najbliższą niedzielę ulicami Krakowa przejdzie kolejny Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Wezmą w nim również udział, podobnie jak w zeszłym roku, kibice Białej Gwiazdy. Mając w pamięci bardzo dobrą wiślacką frekwencję na ostatnim tego typu wydarzeniu, gdy na Krakowskim Marszu Niepodległości zebraliśmy się w ponad 500 osób, jestesmy przekonani że i tym razem pokażemy na co nas stać.
Krótko:
Zbiórka: 28.02, godz. 12:45 – wieża ratuszowa
Wszyscy zabieramy barwy i race !
Jesteś Wiślakiem, więc masz obowiązki polskie !
http://skwk.pl/wislaccy-patrioci/685...h-pokolen.html
