Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35113
Stary 27.02.2016, 16:32
Już w najbliższą niedzielę ulicami Krakowa przejdzie kolejny Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Wezmą w nim również udział, podobnie jak w zeszłym roku, kibice Białej Gwiazdy. Mając w pamięci bardzo dobrą wiślacką frekwencję na ostatnim tego typu wydarzeniu, gdy na Krakowskim Marszu Niepodległości zebraliśmy się w ponad 500 osób, jestesmy przekonani że i tym razem pokażemy na co nas stać.
Krótko:
Zbiórka: 28.02, godz. 12:45 – wieża ratuszowa
Wszyscy zabieramy barwy i race !


Jesteś Wiślakiem, więc masz obowiązki polskie !

http://skwk.pl/wislaccy-patrioci/685...h-pokolen.html


Ostatnio edytowane przez heoij : 27.02.2016 o godz. 16:54.