Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
Od: 05.2011
Offline
#
11385
27.02.2016, 16:10
W sts-ie wczoraj na Wisełkę było 2.10 i jakby nie wtopa z Łęczną to pewnie bym postawił.
Postawiłem że wygrają Real Bayern i Milan z kursem 5.5
gaudi10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gaudi10
Znajdź inne posty napisane przez gaudi10