Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73629
Stary 27.02.2016, 16:02
dlaczego?
bo tylko taki schemat zachowania wpasowałby się w Naszą idelogię pt "Zawsze możę byc gorzej" lub "nikt nie wie co bedzie za 5 minut"

Dobrze ze maszyna wylosowała transfery. bez transferow z Tedem na ławce to było by dobra jazda bez trzymanki
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując