|
dlaczego?
bo tylko taki schemat zachowania wpasowałby się w Naszą idelogię pt "Zawsze możę byc gorzej" lub "nikt nie wie co bedzie za 5 minut"
Dobrze ze maszyna wylosowała transfery. bez transferow z Tedem na ławce to było by dobra jazda bez trzymanki
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|