Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 27.02.2016, 15:52
Markfire20 napisał(a):Wyświetl post
Chyba wszyscy zapominają w jakiej porąbanej lidze gramy... Do 8 miejsca tracimy w tej chwili 4 punkty, a do 7 i 6 - 7 oczek. Wystarczą trzy zwycięstwa i bardzo prawdopodobne, że będziemy w pierwszej ósemce i zaczną się krzyki "CHCEMY PUCHARY!" zapominając zupełnie o obecnej sytuacji.
Najpierw pokonajmy Podbeskidzie, potem porozmawiamy
Odpowiedz cytując