Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 27.02.2016, 15:51
Jest duża szansa że w tym meczu Podbeskidzie zagra piach po ostatnim wysokim zwycięstwie nad Lechem. Wątpie by taka drużyna jak Podbeskidzie zagra dwa mecze z rzędu na dobrym poziomie, bardziej spodziewam się naszej lepszej gry szczególnie po gównianym meczu z Łęczną.

Alan jesteś zwycięzcą (powtarzaj to sobie 1000x przed meczem)

Będą 3 punkty i Pawłowski się rozbierze na konferencji po meczu.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując