|
Jest duża szansa że w tym meczu Podbeskidzie zagra piach po ostatnim wysokim zwycięstwie nad Lechem. Wątpie by taka drużyna jak Podbeskidzie zagra dwa mecze z rzędu na dobrym poziomie, bardziej spodziewam się naszej lepszej gry szczególnie po gównianym meczu z Łęczną.
Alan jesteś zwycięzcą (powtarzaj to sobie 1000x przed meczem)
Będą 3 punkty i Pawłowski się rozbierze na konferencji po meczu.
|