Markfire20 napisał(a):

|
Chyba wszyscy zapominają w jakiej porąbanej lidze gramy... Do 8 miejsca tracimy w tej chwili 4 punkty, a do 7 i 6 - 7 oczek. Wystarczą trzy zwycięstwa i bardzo prawdopodobne, że będziemy w pierwszej ósemce i zaczną się krzyki "CHCEMY PUCHARY!" zapominając zupełnie o obecnej sytuacji.
|
Nie chodzi o to, ile tracimy punktów do 8, ale ile zespołów nas wyprzedza. Innymi słowy...my musimy zdecydowanie lepiej punktować, a cała reszta gorzej niż do tej pory punktować. Dodając do tego brak stylu i kiepskie transfery(parodyści z lata dalej funkcjonują, a sprowadzono kolejnych), to trudno być optymistą.