Wojtas napisał(a):

Tak narzekamy na Cupiala ,ale popatrzymy kto sie jeszce bawi w pilkę z wlascielli bogatszych jak Cupial wlasnie.
Drzymala,Wojciechowski,Walter ,byli zabrali zabawki z piaskownicy i poszli.A Cupial byl jest i (raczej) bedzie nadal.
rozumiem ze jego pewne ruchy itd moga irytowac itd,ale sporzcie na niego jako na goscia ktory juz tyle w tą polska pilkę sie bawi ,chc to juz ponad 15 lat(!). innych juz dawno nie ma,ich klubikow tez a Wisla ciagle jest i wcale nie jest tak tragicznie jak to niektorzy pitla(spadek itd ,sratatata)
|
Zgodzę się ale zauważ, że teraz Cupiał za bardzo nie może Wiśle pomóc, a wręcz, tak samo jak TF, ciągnie ją w dół. Trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć sobie "dość" i sprzedać swój klub. Na naszą obecną sytuację złożyły się złe decyzje nadprezesa dotyczące bezpośrednio Wisły oraz utrata znacznej części majątku przez Cupiała.