Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73626
Stary 27.02.2016, 13:43
Film na YT zacny..
Rustin napisał(a):Wyświetl post
Niestety dokładnie tak jest. Co więcej, obawiam się, że Tadziu będzie bronił swojego 4-4-2 na siłę, chociaż wykonawców do tego nie mamy, bo na ten moment nasze skrzydła nie oferują nic więcej, niż kilka dośrodkowań "na pałę".
trzeba mu o tym na trybunach przypomnieć
Ostatnio edytowane przez jendrus : 27.02.2016 o godz. 13:47.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując