Film na YT zacny..
Rustin napisał(a):

|
Niestety dokładnie tak jest. Co więcej, obawiam się, że Tadziu będzie bronił swojego 4-4-2 na siłę, chociaż wykonawców do tego nie mamy, bo na ten moment nasze skrzydła nie oferują nic więcej, niż kilka dośrodkowań "na pałę".
|
trzeba mu o tym na trybunach przypomnieć