Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73622
Stary 27.02.2016, 11:31
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Zagubiony ten Tadziu jest kompletnie. Miał grać 4-4-2 teraz wychodzi (jak dostał nowe zabawki) że jednak 4-5-1 czy coś koło tego.
Niestety dokładnie tak jest. Co więcej, obawiam się, że Tadziu będzie bronił swojego 4-4-2 na siłę, chociaż wykonawców do tego nie mamy, bo na ten moment nasze skrzydła nie oferują nic więcej, niż kilka dośrodkowań "na pałę".
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując