SlawekS napisał(a):

|
Zagubiony ten Tadziu jest kompletnie. Miał grać 4-4-2 teraz wychodzi (jak dostał nowe zabawki) że jednak 4-5-1 czy coś koło tego.
|
Niestety dokładnie tak jest. Co więcej, obawiam się, że Tadziu będzie bronił swojego 4-4-2 na siłę, chociaż wykonawców do tego nie mamy, bo na ten moment nasze skrzydła nie oferują nic więcej, niż kilka dośrodkowań "na pałę".