Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11322
Stary 27.02.2016, 00:28
Tak narzekamy na Cupiala ,ale popatrzymy kto sie jeszce bawi w pilkę z wlascielli bogatszych jak Cupial wlasnie.

Drzymala,Wojciechowski,Walter ,byli zabrali zabawki z piaskownicy i poszli.A Cupial byl jest i (raczej) bedzie nadal.

rozumiem ze jego pewne ruchy itd moga irytowac itd,ale sporzcie na niego jako na goscia ktory juz tyle w tą polska pilkę sie bawi ,chc to juz ponad 15 lat(!). innych juz dawno nie ma,ich klubikow tez a Wisla ciagle jest i wcale nie jest tak tragicznie jak to niektorzy pitla(spadek itd ,sratatata)
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując