Ludzie K.urwa jutro gramy z Podbeskidziem Bielsk Biala a nie Juventusem Turyn.
Przyjdzie na mecz,zabierzcie znajomych , dopingujcie i wykrzyczcie sie za caly tydzien ,a moze chlopaki jutro cos lepiej zagraja i dadza nam troche banana na twarz na nowy tydzien

,bo wreszcie mamy ludzi do środka pola.
Do zobaczenia na stadionie(C2 )
