Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 27.02.2016, 00:21
Ludzie K.urwa jutro gramy z Podbeskidziem Bielsk Biala a nie Juventusem Turyn.

Przyjdzie na mecz,zabierzcie znajomych , dopingujcie i wykrzyczcie sie za caly tydzien ,a moze chlopaki jutro cos lepiej zagraja i dadza nam troche banana na twarz na nowy tydzien ,bo wreszcie mamy ludzi do środka pola.

Do zobaczenia na stadionie(C2 )
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 27.02.2016 o godz. 00:24.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując