Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 26.02.2016, 22:56
Dobra staram się wczuć w tok myślenia wesołego Tadka w sprawie ustalenia składu.

Bramkarz.
Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji.
To Miśkiewicz.

Obrona.
Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji.
Jović - jakiś junior co nie jest kontuzjowany lub Pietrzak - Sadlok - Pietrzak lub Cywka.

Pomoc.
Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji.
Małecki/Cywka - Popović - miłośnik legijnych opraw - Bałaszov

Atak.
Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji.
Czech, Drzazga.

Brożek ława, bo jak sobie siądzie to w następnym meczu zwykle strzela. Taki chytry plan.

Ława.
Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji.
Cała reszta lasu.

Sektor rodzinny.
Nasze złoto.

A lekarz mi mówił więcej bilobilu.
Odpowiedz cytując