Dobra staram się wczuć w tok myślenia wesołego Tadka w sprawie ustalenia składu.
Bramkarz.
Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji.
To Miśkiewicz.
Obrona.
Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji.
Jović - jakiś junior co nie jest kontuzjowany lub Pietrzak - Sadlok - Pietrzak lub Cywka.
Pomoc.
Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji.
Małecki/Cywka - Popović - miłośnik legijnych opraw - Bałaszov
Atak.
Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji.
Czech, Drzazga.
Brożek ława, bo jak sobie siądzie to w następnym meczu zwykle strzela. Taki chytry plan.
Ława.
Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji.
Cała reszta lasu.
Sektor rodzinny.
Nasze złoto.
A lekarz mi mówił więcej bilobilu.
