brylant17 napisał(a):

"Jeżeli dzisiejszy mecz Ojrzyński nie wygra pożegna się z posadą Górnik Zabrze przygotował dwie kandydatury są to Moskal i Smuda"
Czyżby Franz dołożył kolejną cegiełką do spadku z ligi ?
|
Albo Kaziu obejmie Górnik i jeszcze Wisłę wyprzedzi.