Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 17. Jesień 2015.
Wyświetl pojedynczy post
skawaaa
Member
Od: 02.2015
Offline
#
1332
26.02.2016, 21:55
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 (1:0)
SKŁAD:
Miśkiewicz - Jović, Sadlok, Uryga, Pietrzak - Wolski, Cywka, Bałaszow, Popović - Brożek, Ondrasek
ZMIANY:
Małecki, Boguski, Crivellaro
STRZELCY:
Brożek, Ondrasek
skawaaa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skawaaa
Znajdź inne posty napisane przez skawaaa