R33 napisał(a):

|
Co? To już nawet uwzględniając ekstraklasę jako nazwę (czyli przyjąć okres od 2005 r.) to Skorża był od niego dłużej (2,5 roku). Przed 2005 r. to chociażby przykład Kasperczaka (prawie 3 lata).
|
Oj czy zawsze trzeba wszystko precyzować, czasem mam wrażenie, że czepiacie się tylko po to żeby coś napisać. Chodziło mi o okres kiedy objął Śląsk do momentu zwolnienia.