Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 26.02.2016, 21:47
regan napisał(a):Wyświetl post
to masz jakieś lepsze rozwiązanie? Słuchamy
Kolego regan skoro podpowiadasz trenerowi takie ustawienie w środku (tak stwierdziłeś z sarkazmem jak podejrzewam, to ja również z sarkazmem przeniosłem na Ciebie odpowiedzialność za takie zestawienie).
Co do lepszych rozwiązań - nie wiem może zdecydowałbym się na ustawienie z 3 obrońców Pietrzak-Sadlok-Jović(Bartosz) a może spróbowałbym w środku postawić obok Sadloka właśnie Bartosza przy ustawieniu z 2 stoperami. Pamiętam jak ze 2 lata z odkładem, na środku obrony zagrał Burliga i wypadł całkiem przyzwoicie.
Natomiast odnośnie ALana Urygi biorąc pod uwagę jego ostatnie wyczyny i żale kibiców (raczej zasłużone - ale mogę być nieobiektywny) to właściwie mamy piłkarską i mentalną minę na środku obrony. Sorry Alan nawet w takiej sytuacji powinien odpocząć od gry nawet w tej sytuacji w jakiej jesteśmy przed meczem z BB
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując